Чому купити масажне крісло на 14 лютого – гарна ідея?

День Святого Валентина – це день закоханих, який бере свій початок із луперкалій Стародавнього Риму. У давнину саме в це свято кохані дарували один одному вітальні листівки у формі серця, солодощі і т.д., як символ кохання. З часом свято не тільки не втратило своєї актуальності, а й набуло широкого поширення по всьому світу. Подарунки також дещо трансформувалися. Крім банальних квітів, шоколадок або сертифікатів в СПА є більш цікаві варіанти. Радимо звернути увагу на масажні крісла XZERO. Такий подарунок точно оцінить Ваша друга половинка, адже даний предмет не тільки красиво доповнить інтер'єр будинку або квартири, але і є практичним і корисним.

Масажні крісла в будинку - це взагалі мрія кожної людини, адже для того, щоб насолодитися масажем, який сприятливо впливає на стан здоров'я та сприяє покращенню настрою, не треба їхати нікуди. Усього пара легких рухів і Ви отримуєте неймовірну насолоду. Користь крісла такого плану справді вкрай складно переоцінити, адже масажні крісла - це про:

  • зняття м'язової напруги, особливо високу ефективність масажні крісла демонструють коли йдеться про спину та шию;
  • зниження набряклості;
  • покращення обміну речовин;
  • боротьбу з целюлітом;
  • профілактику викривлень хребта і не лише.

У нашому інтернет-магазині є величезний вибір крісел, які відрізняються кольором, конструкційними особливостями, функціоналом і т.д. При цьому ми маємо крісла на різний бюджет. У нас є:

  • Масажне крісло XZERO X22 SL. Ця модель доступна в сірому, чорному, синім або темно-сірому кольорах. Крісло коштує відносно недорого, при цьому воно демонструє високі показники якості та має широкий функціонал. Так, серед доступних програм є: розминання, постукування, шиатсу, поплескування, точковий масаж, розтяжка хребта;
  • Масажне крісло XZERO X13 SL – бюджетний варіант, який відрізняється стильним дизайном. Особливостями моделі є: функція невагомості, інтелектуальне регулювання функцій, техніка дана модель також пропонує багато, в тому числі роликовий масаж сідниць, масаж Шиатцу, роликовий масаж шиї і не тільки;
  • Масажне крісло XZERO V19. Така модель точно заслуговує на місце в будинку, адже вона має масу режимів роботи (роликовий масаж попереку, роликовий масаж стоп і т.д.).

Рекомендуємо звернути увагу також на Масажне крісло XZERO LX01 Luxury Brown. Ціна на масажні крісла цієї серії висока, проте повірте такі крісла просто не мають рівних. Ваша друга половинка, напевно, залишиться дуже задоволена отриманим подарунком.